Gönderen Konu: Nasıl başladı bu aşk?  (Okunma sayısı 1059 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı NoPasarAn!

• Admin
  • Biz Bir Aileyiz
  • Kuralları bozuyorum
    • vkforum.com
Nasıl başladı bu aşk?
« : Mart 26, 2008, 16:21:46 »
vkforum.com ile nasıl ne zaman nerede tanıştın :)

Anlatın konuşalım..
Yoktur seni sevmek gibisi...

Çevrimdışı EnTeR

• Biz Bir Aileyiz
  • .....freedom.....
Ynt: Nasıl başladı bu aşk?
« Yanıtla #1 : Mart 26, 2008, 16:24:10 »
 ;D
"Gerçekçi Ol, İmkansızı İste..."

Çevrimdışı peri

• Biz Bir Aileyiz
  • BİZ BİR AİLEYİZ
« Yanıtla #2 : Mart 26, 2008, 16:25:35 »
admincim bana ilk kurulduğunda söylemiştin ..zaman zaman bakıyodum ama üye değildim..biraz geç geldim foruma ...keşke daha önce üye olsaymışım ;D :D
Onlar..!Kaçmadı yoldan...Onlar..!Kaç kere yandı,yine dayandıOnlar..!Benim yolumun yolcularıydı...Bu yol çok uzundur, ıssızdır, yalnızdır
Zindanları çıldırtıcı, gardiyanlar çok amansızdır
Bundan kırgınım, hırçınım...umudum birtek sensin TANRIM !

Çevrimdışı NihAl

• Biz Bir Aileyiz
  • AtakaNihaL
« Yanıtla #3 : Mart 26, 2008, 16:28:44 »
bende apocan&nihal aşkını soruyosun sandım  ;D

handoşumm demiştii.. ama üye olmamı nedense istememişti...hatta cok iyi hatırlıyorum sitenin adını sordugumda volkankahvesi.com demişti...aradakı noktayı söylememiştii sonra yanımda gırerken yakaladım  ;D ;D
© 2008 Ask®, tüm hakları saklıdır. Ask® ve Ask™, AtakaNihaL´nin tescilli markalarıdır.

Çevrimdışı masimo

• Biz Bir Aileyiz
  • mavim...
« Yanıtla #4 : Mart 26, 2008, 16:33:02 »
2007 sonların da mikrobum demet in önerisiydi
Ben MAVİ’ye düşlerimde değil gerçekte inandım…

Ben MAVİ’yi düşlerimde değil gerçekte yaşadım…

Ben MAVİ’ye bir ömür adadım…

Çevrimdışı adaaa

• Biz Bir Aileyiz
  • bUkaLeYmUnUm :)
« Yanıtla #5 : Mart 26, 2008, 16:40:57 »
:ahaha
Ce e çık ortaya birden
Ce e kaybol hadi yeniden
Nerelere saklandın sen
Sobelerim affetmem(ki)görmezsem

Çevrimdışı Sevgi Kelebeği

• Biz Bir Aileyiz
  • İncecikten Bir Kar Yağar Tozar Elif Elif diee
« Yanıtla #6 : Mart 26, 2008, 16:41:47 »
benm ılk vk ıle tanısmam radyo sayesınde oldu sureklı oznurun yayınını dınlıyordumm ve 22 ekım sabahı oznur bana dedı bu radyonun forum kısmına uye yapalım senı dedıı bende dusundumm cunku forumlara falan uye olmayan bırısıyım dusundumm bana atakanı falan tanıyosun onlarda var forumda dedıı ve ben 22 ekım 2007 tarıhınde sabah sabah vkforuma uye oldumm ılk baslarda konulara yazı yazamıyordum cekınıyordum hep oznurun foruma gırmesını beklıyordumm ve yaklasık 1 ayım cekıngenlıkle gectıve sonra acıldım bır acıldım pır acıldım gordugunuz uzere :D ve ıyıkı uye olmusum cok keyıflı vakıtler gecırıyorum burda ve cok sevdıgım arkadaslarım olduu :) herkese tavsıye edıyebılecemm bır yer vkforum

BIZ BIR AILEYIZ 

Dokunabilir misin yalnızlığıma?
Kılavuz olabilir misin duygularıma?
Mutluluğu çizebilir misin?
Nasır tutmuş mısralarıma,

Çevrimdışı NoPasarAn!

• Admin
  • Biz Bir Aileyiz
  • Kuralları bozuyorum
    • vkforum.com
« Yanıtla #7 : Mart 26, 2008, 16:50:23 »
Aferin kısa elif..uzun yazmışsın :)
Yoktur seni sevmek gibisi...

Çevrimdışı Sevgi Kelebeği

• Biz Bir Aileyiz
  • İncecikten Bir Kar Yağar Tozar Elif Elif diee
« Yanıtla #8 : Mart 26, 2008, 16:53:42 »
tesekkur ederım admınım :utan
Dokunabilir misin yalnızlığıma?
Kılavuz olabilir misin duygularıma?
Mutluluğu çizebilir misin?
Nasır tutmuş mısralarıma,

Çevrimdışı masimo

• Biz Bir Aileyiz
  • mavim...
« Yanıtla #9 : Mart 26, 2008, 17:03:34 »
en güzel cvp benim ki ama
Ben MAVİ’ye düşlerimde değil gerçekte inandım…

Ben MAVİ’yi düşlerimde değil gerçekte yaşadım…

Ben MAVİ’ye bir ömür adadım…

Çevrimdışı ÖzNuR

• Biz Bir Aileyiz
  • ben güzelden anlarım :) :)
« Yanıtla #10 : Mart 26, 2008, 17:15:28 »
mehmet...onu meşhur ist fm den tanıyorum....2006 nın sonlarıydı sanırım bi gün msn den

öznur üniversiteden arkadaşlarım forum sitesi açtı gel sende işte link www.vkforum.com

dedi...vkforumla ilk tanışmam böyle oldu.ilk girdiğim andan itibaren hep aynı öznurum ne mutlu bana :)
Deniz Gözlüm Benim Senin İçin Hazırım
Eğer Ölüm Gerekse Ölmeye Giderim
Yemin Olsun Seninim Çocuklar Gibi Şen'im
O Deniz Gözlerinde Hayat Bulur Bedenim...

Çevrimdışı chern

• Biz Bir Aileyiz
  • ..CaRameLia..
« Yanıtla #11 : Mart 26, 2008, 17:44:53 »
mehmet...onu meşhur ist fm den tanıyorum....2006 nın sonlarıydı sanırım bi gün msn den

öznur üniversiteden arkadaşlarım forum sitesi açtı gel sende işte link www.vkforum.com

dedi...vkforumla ilk tanışmam böyle oldu.ilk girdiğim andan itibaren hep aynı öznurum ne mutlu bana :)

Mehmetova sayesinde burdayız ikimizde...
Cocuk OLsam YéNiDén..
SaDécé Dü$tüğüm İcin CaNım Acısa...
Cok Ko$tuğum iÇin çaRpsa KaLbim...

Çevrimdışı asil1903

• Biz Bir Aileyiz
  • ahh dertli udum ahh.. göze mi geldik ne.. :D
« Yanıtla #12 : Mart 27, 2008, 00:18:35 »
2006 yazında bayramla ofi giriyolardı foruma... bayram bana bayağı anlatıyodu.. işte içinde hem gündem hem komedi hem muhabbet hem magazinsel şeyler falan diye anlatıyorudu.. çok güzel falan diyodu.. bende o zaman üye olmuştum aslında ama hala nasıl olduğunu anlamadığım şekilde benim üyeliğimi kabul etmedi forum ve volkana söledim... o da tekrar aynı nickle üye ol falan dedi ve bende kasım 4 te anca bi daha üye olabildim... tabi bana forumu metheden bayramı sol şeritten kaptırarak geçmem çok sürmedi... kardeşim hala 5000 olamadı... ben devam ederek teker teker bir çok kişiyi geçerek bir çok kişininde peşine takılarak ilerledim ama maalesef hızlı giden atın b.. seyrek düşer tabiri benim içinde geçerli oldu.. ama ne olursa olsun burada bir çok güzel anım oldu... moralimin en bozuk olduğu dönemlerde buraya geldim..

burada kendi kanımca seviyeli bir profil çizdiğimi düşünüyorum.. hoş benim öyle bilgilendirici pek bi katkım olmadı ama hem yorum olarak hem konu olarak... bir çoğu geyikten ibaretti işte.. bir çoğuda sadece öyle olduğumu düşünüyodur... başka bişey bilmiyo bu çocuk işi gücü geyik... :) vel hasılı kelam son dönemlerde artık forumdan eski aldığım tadı alamıyorum... bunu volkanlada paylaşmıştım.. o yüzden yazmakta bir sakınca görmedim... bir süredir foruma girmeden nete takıldım ama inanın gerçekten internet bana o kadar boş geldi ki yapacak bişey bulamadım.. sadece msnim açık müzik dinliyodum...

diyeceğim odur ki asil1903 bir süre olmayacak aranızda... bir daha asla olmayacak diyemiyorum çünkü o kadar da dayanamam... aslında problem bende ama neyse... hepiniz Allaha emanet olun... inşallah gene burada görüşürüz.. iyi geceler herkese...

volkan kardeşim sen gerçekten can-ı gönülden takdiri hakediyosun... böle bir forumu bizlere kazandırdığın için... tabii atakanıda unutmamak lazım.. en az volkan kadar onunda emeği var burada ve ikinizede teşekkürler...
maç 90 dk. son düdük çalmadan netice belli olmaz...

Çevrimdışı adaaa

• Biz Bir Aileyiz
  • bUkaLeYmUnUm :)
« Yanıtla #13 : Mart 27, 2008, 00:21:19 »
uzun hıkaye dıcektım tam yusuff :ahaha
askercımm nedeen gelmıceksın banada anlat
Ce e çık ortaya birden
Ce e kaybol hadi yeniden
Nerelere saklandın sen
Sobelerim affetmem(ki)görmezsem

Çevrimdışı €kiNNN..

• Biz Bir Aileyiz
  • ~€ g €~ AkasyA ~€ g €~
« Yanıtla #14 : Mart 27, 2008, 01:13:39 »
ceren sayesinde buradaydım ist fm den sonra bi foruma 0'dan baslamak zor geldi bana hep o yüzden cerenin hala uye olmadınmı sorularını bi gün bi gün derken erteledim durdum.. sonrasında msnde atakan volkan erhan sedat la tanıstım atakanın ısrarları ile aranızda oldum hatta okadar uye old dedim olmadında atakan deyince hemen uye oldun die cerenden çok trip yedim ;D sağlık olsun belki üzücü şeylerde yasadım burda belki çok ağır eleştirilerde duydum ama mühim olan buradan kazanmıs olduğum dostluklar ve bunlarda bütün olumsuzlukları siler.. iyiki buradayım..

Hani şair demişya kelimeler anlamsızlaşır, Tam orasındayım hayatın..